KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224214
nr 1222 4214
Sigrid Aminoff, signerad. 1957, "8 flaskor på ett bord". Olja på pannå, signerad. 58x81
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:05:08
800 kr